O nás

Historie firmy Mlýnek sahá až do roku 1990, kdy byla společnost zapsána do registru a započala svou činnost. Hlavním oborem jsou klempířské a pokrývačské práce a to především opravy historických střech a výměny střešních krytin.

Naše firma má již od svého vzniku jasný cíl – poskytování všech služeb týkajících se střech, na špičkové úrovni, ve vysoké kvalitě a za přiměřenou cenu.

Základ společnosti proto tvoří vyučení a vybraní pracovníci v oboru klempířského a pokrývačského řemesla, se zkušenostmi a dobrými předpoklady pro zvládnutí náročných technických požadavků současnosti, ale i odborníci, ovládající tradiční řemeslnou práci.

Při plnění svých cílů neponecháváme nic náhodě. Pečlivě je sledována kvalita dodávaných materiálů ve zpracování, její snášenlivost a funkčnost vůči účinkům povětrnostních vlivů. Osvědčeným materiálům je pak dávána přednost v naší nabídce a při doporučení našim zákazníkům.

Ač jsme hrdými opavskými patrioty, naši práci můžete vidět téměř v každém koutě naší země. Stačí se jen rozhlédnout: Chrám svaté Barbory v Kutné hoře, Hrad Bouzov, Zámek Velké Losiny, Lovecký zámeček Šilheřovice, Zámek Jeseník nad Odrou, Kostel Sv. Kříže Chuchelná, Kostel Poděbrady, Marianum Opava, Česká Spořitelna Opava, Radnice Krnov, Střední průmyslová škola Opava, slovenský zámek Halič nebo také zámek Liptovský Mikuláš. A desítky dalších. Můžeme říci, že v našem okolí není kostel či historická stavba, na kterou by nesáhla ruka našich šikovných chlapů.